Vi hjelper gjerne: 21 60 78 50
Legg til stil og funksjonalitet i hjemmet ditt med denne moderne takspotten. Designet i en tidløs svart farge, og passer lett inn i ethvert miljø og interiør.
Takspotten er utstyrt med en GU10 fatning og kan håndtere maksimalt 30W, noe som gir deg frihet til å velge lysstyrke og type lyskilde etter eget behov. Vær oppmerksom på at lyskilden ikke er inkludert, slik at du kan velge den lyskilden som passer best for deg.
For å gi deg en ren og enkel installasjon, må denne enheten kobles til en 230V forsyning. Dette gjør den ideell for vanlige elektriske systemer i hjem og næringsbygg.
Takspotten har en kompakt størrelse, med mål på 80 x 100 x 80 mm. Dette betyr at den kan plasseres diskret hvor som helst i taket, uten å være påtrengende. Den har en IP20-klassifisering, hvilket betyr at den ikke er vannbestandig og derfor best egnet for tørre rom.
Enten du ønsker å fremheve et bestemt område i rommet eller bare ønsker bedre belysning, er denne svarte takspotten et optimalt valg. Den gir deg fleksibiliteten til å justere lyset etter dine behov, samtidig som det gir en estetisk tiltalende løsning.
Dimensjoner | |
---|---|
Sokkel | GU10 |
Høyde | 100 mm. |
Bredde | 80 mm. |
Dybde | 80 mm. |
Materiale | Aluminium |
IP klassifisering | IP20 |
Effekt og spenning | |
---|---|
Forbruk | Max 30W |
Spenning | 230V |
Spenningsintervall | AC: 220-240V, 50/60Hz |
Data | |
---|---|
Lampe farge | Svart |
Dokumentasjon | |
---|---|
CE-sertifikat | Se dokumentet |
Videx er et ukrainsk merke med røtter tilbake til 1996. Siden 2014 har selskapet etablert seg som en av Ukrainas ledende produsenter av belysning for både hjem og næringsliv. Merket er kjent for høy kvalitet, gjennomtenkt design og kompromissløs sans for detaljer.
Videx er et ukrainsk merke med røtter tilbake til 1996. Siden 2014 har selskapet etablert seg som en av Ukrainas ledende produsenter av belysning for både hjem og næringsliv. Merket er kjent for høy kvalitet, gjennomtenkt design og kompromissløs sans for detaljer.
I 2021 gikk Videx inn på det europeiske markedet, der sortimentet kontinuerlig tilpasses EU-standarder. Produktene har allerede blitt godt mottatt i flere land, og selskapet jobber kontinuerlig med å utvide sitt utvalg til glede for både private og bedriftskunder.