Vi hjelper gjerne: 21 60 78 50
LED-skinnepot for 3-fasers skinnesystem.
Lysstyrke: 125lm/w
Passer standard 3-fasede (4-tråds) skinner og IKEA Skeninge.
For en lyssetting som kombinerer høy effektivitet og ekstra høy lyskvalitet med elegant design, er LEDlife svart skinnespot et utmerket valg. Denne skinnespoten er spesielt designet for både profesjonelle og hjemlige miljøer hvor lysopplevelsen står sentralt.
Dette 3-fasede lysoppsettet må kobles til en 230V forsyning og har en integrert lyskilde, som gir en kompakt og praktisk løsning. Produktets dimensjoner er 155 x Ø80 mm, noe som gjør det ideelt for en rekke bruksområder, fra gallerier til hjem. Den svarte designen tilfører en moderne touche til enhver installasjon.
Sammenfattende gir LEDlife svart skinnespot 24W en kombinert opplevelse av energisparing, eksepsjonell lyskvalitet og lang levetid, uten flimmer. Dette er optimal belysning for den kresne brukeren som ønsker en stilfull, effektiv og komfortabel løsning i lyssettingen.
Om den skal brukes med sensor?: Les mere her.| Lyset | |
|---|---|
| Varm hvit lysfarge | 3000K |
| Dimbar | Nei |
| Lysstyrke | 3100 lumens |
| RA | >= 90 |
| Forventet levetid L80 | 50.000 timer |
| Dimensjoner | |
|---|---|
| Bredde | 155 mm. |
| Diameter | 80 mm. |
| Effekt og spenning | |
|---|---|
| Forbruk | 24W |
| Erstatt | 85W |
| Spenning | 230V |
| Energiklasse | D (A-G) |
| Sensor kompatibel | Nei - Les mer om sensor/tidsur og LED her. |
| Data | |
|---|---|
| Farge | Svart |
Alle vores produkter af højeste kvalitet.
Vi benytter kun LED chip fra de tre førende producenter: Epistar, CREE og Samsung.
Dette sikre den lange levetid og høje lyskvalitet.
Alle produkter gennemgår grunding test fra fabrikanten. Der testes blandt andet på lyskvalitet, farvetemperatur og temperatur på selve pæren.
På den måde sikrer vi at kun gennemtestede produkter når ud til vores forhandlere.
Undgå noname produkter, produceret under ringe forhold af dårlige materialer.
Ved at vælge LEDlife, er du sikker på at kvaliteten er i top og af de bedste materialer.
100 lm/W, 36 grader, Hvit
100lm/W, Sort, Justerbar CCT + lysstyrke + spredning
100lm/W, justerbar spredning, justerbar CCT, hvit, justerbar lysstyrke
120lm/w, justerbar CCT + lysstyrke, 3900lm, flicker free
120lm/W, sort, justerbar CCT + lysstyrke, 3900lm, flimmerfri
175 lm/W, 38 grader, hvit
170lm/w, hvit, CASAMBI
Hvit, passer til V-Tac skinner/Global, uten lyskilde
Sort, passer til V-Tac skinner/Global, uten lyskilde
Uten lyskilde, Hvit, 3-krets
Sort, 1800K-3000K, inkl. lyskilde
Hvit, inkludert DimToWarm pære
Svart, AR111 GU10 3-fase skinne IP20, uten lyskilde
23,5 cm, hvit, justerbar
Børstet rustfritt stål, IP44, godkjent for montering i isolasjon
Sort, 3 kretser, uten lyskilde