Vi hjelper gjerne: 21 60 78 50
LEDlife 30W hvit DALI skinnespot er et ideelt valg for de som ønsker å kombinere effektiv belysning med moderne teknologi og design. Med høy fargegjengivelse er denne skinnespotten perfekt for både private og profesjonelle miljøer.
LEDlife 30W hvit DALI skinnespot er et ideelt valg for de som ønsker å kombinere effektiv belysning med moderne teknologi og design. Med høy fargegjengivelse er denne skinnespotten perfekt for både private og profesjonelle miljøer.
| Lyset | |
|---|---|
| Varm hvit lysfarge | 3000K |
| Dimbar | Ja, DALI |
| Lysstyrke | 4500 lumens |
| Spredning | 38 grader |
| RA | >= 90 |
| Forventet levetid L80 | 50.000 timer |
| Dimensjoner | |
|---|---|
| Høyde | 100 mm. |
| Diameter | 100 mm. |
| Effekt og spenning | |
|---|---|
| Forbruk | 30W |
| Spenning | 230V |
| Energiklasse | C (A-G) |
| Sensor kompatibel | Nei - Les mer om sensor/tidsur og LED her. |
| Data | |
|---|---|
| Farge | Hvit |
Alle vores produkter af højeste kvalitet.
Vi benytter kun LED chip fra de tre førende producenter: Epistar, CREE og Samsung.
Dette sikre den lange levetid og høje lyskvalitet.
Alle produkter gennemgår grunding test fra fabrikanten. Der testes blandt andet på lyskvalitet, farvetemperatur og temperatur på selve pæren.
På den måde sikrer vi at kun gennemtestede produkter når ud til vores forhandlere.
Undgå noname produkter, produceret under ringe forhold af dårlige materialer.
Ved at vælge LEDlife, er du sikker på at kvaliteten er i top og af de bedste materialer.
170lm/w, hvit, CASAMBI
Justerbar lysstyrke, hvit, inkl. bikubegitter
175 lm/W, 38 grader, hvit
100 lm/W, 36 grader, Hvit
Hvit, passer til V-Tac skinner/Global, uten lyskilde
Sort, passer til V-Tac skinner/Global, uten lyskilde
Uten lyskilde, Hvit, 3-krets
Sort, 1800K-3000K, inkl. lyskilde
Hvit, inkludert DimToWarm pære
Svart, AR111 GU10 3-fase skinne IP20, uten lyskilde
Flicker free, 125lm/w, 3-faset