Vi hjelper gjerne: 21 60 78 50
Ny
Stilig og holdbar 12W hagelampe i Cortenstål, som med sin høyde på 70 cm er designet for å gi en elegant og effektiv belysning langs hagens stier, bed, terrasse m.m.
| Lyset | |
|---|---|
| Lysfarge | Varm hvit |
| Varm hvit lysfarge | 3000K |
| Dimbar | Nei |
| Lysstyrke | 1000 lumens |
| Spredning | 60 grader |
| RA | >= 92 |
| Forventet levetid L80 | 50.000 timer |
| Dimensjoner | |
|---|---|
| Høyde | 700 mm. |
| Diameter | 80 mm. |
| IP klassifisering | IP65 |
| Effekt og spenning | |
|---|---|
| Forbruk | 12W |
| Spenning | 230V |
| Energiklasse | F (A-G) |
45 cm, IP44 utendørs, E27 sokkel, uten lyskilde
45 cm, IP44 utendørs, PIR sensor, E27 fatning, uten lyskilde
Svart, 50 cm, IP54, GU10 Fatning, uten lyskilde, 230V
80 cm, IP44 utendørs, E27 fatning, uten lyskilde
Svart, 80 cm, IP54, GU10 Fatning, uten lyskilde, 230V
80 cm, IP44 utendørs, PIR sensor, E27 fatning, uten lyskilde
110 cm, IP44 utendørs, PIR sensor, E27 fatning, uten lyskilde