Vi hjelper gjerne: 21 60 78 50
| Lyset | |
|---|---|
| Lysfarge | Kald hvit |
| Kald hvit lysfarge | 6500K |
| Dimbar | Nei |
| Lysstyrke | 450 lumens |
| Spredning | 120 grader |
| RA | >= 80 |
| Forventet levetid L80 | 17.000 timer |
| Dimensjoner | |
|---|---|
| Høyde | 42 mm. |
| Bredde | 179 mm. |
| Dybde | 136 mm. |
| IP klassifisering | IP54 |
| Temperatur | -20 / +40 °C |
| Effekt og spenning | |
|---|---|
| Forbruk | 10W |
| Spenning | 3.7V |
| Sensor kompatibel | Nei - Les mer om sensor/tidsur og LED her. |
| Dokumentasjon | |
|---|---|
| Datablad | Se dokumentet |