Vi hjelper gjerne: 21 60 78 50
| Lyset | |
|---|---|
| Lysfarge | Varm hvit |
| Varm hvit lysfarge | 3000K |
| Dimbar | Nei |
| Lysstyrke | 200 lumens |
| RA | >= 80 |
| Forventet levetid L80 | 17.000 timer |
| Dimensjoner | |
|---|---|
| Bredde | 98 mm. |
| Dybde | 95 mm. |
| IP klassifisering | IP20 |
| Temperatur | -20 / +40 °C |
| Effekt og spenning | |
|---|---|
| Spenning | 3.7V |
| Sensor kompatibel | Nei - Les mer om sensor/tidsur og LED her. |
| Dokumentasjon | |
|---|---|
| Datablad | Se dokumentet |