Vi hjelper gjerne: 21 60 78 50
LED-skinnepot for 3-fasers skinnesystem.
Lysstyrke: 130lm/w
RA > 90.
Passer standard 3-fasede (4-tråds) skinner og IKEA Skeninge.
Oppnå et profesjonelt belysningsresultat med denne 30W LED skinnespoten, som effektivt erstatter 85W tradisjonelle lys. Med sin 3900 lumen lysstyrke, sikrer den et kraftig og klart lys for ulike behov.
Denne skinnespoten må kobles til en 230V forsyning, og har en ekstra høy lyskvalitet med en RA-verdi på 90-95. Dette betyr et levende og naturlig lys som fremhever alle farger på en vakker måte, og er ideell selv for de mest krevende situasjonene.
For de som er følsomme for flimmer, er dette valget perfekt. Produktet er flicker free, noe som betyr at det passer godt for dyr, mennesker og anvendelser innen foto- og videoopptak.
Med LED av høyeste kvalitet sikrer denne spot-belysningen en levetid på opptil 50.000 timer. Kombinert med en profesjonell og pålitelig driver samt effektiv kjøling, vil lysstyrken opprettholdes over tid.
Velg mellom to fargetoner:
Dimensjoner på skinnespoten er 170 x Ø80 mm, og den kommer med en integrert lyskilde.
Om den skal brukes med sensor?: Les mere her.| Lyset | |
|---|---|
| Varm hvit lysfarge | 3000K |
| Nøytral hvit lysfarge | 4000K |
| Dimbar | Nei |
| Lysstyrke | 3900 lumens |
| RA | >= 90 |
| Forventet levetid L80 | 50.000 timer |
| Dimensjoner | |
|---|---|
| Høyde | 170 mm. |
| Diameter | 80 mm. |
| Effekt og spenning | |
|---|---|
| Forbruk | 30W |
| Erstatt | 85W |
| Spenning | 230V |
| Energiklasse | D (A-G) |
| Sensor kompatibel | Nei - Les mer om sensor/tidsur og LED her. |
| Data | |
|---|---|
| Farge | Hvit |
| Farge | Hvit |
Alle vores produkter af højeste kvalitet.
Vi benytter kun LED chip fra de tre førende producenter: Epistar, CREE og Samsung.
Dette sikre den lange levetid og høje lyskvalitet.
Alle produkter gennemgår grunding test fra fabrikanten. Der testes blandt andet på lyskvalitet, farvetemperatur og temperatur på selve pæren.
På den måde sikrer vi at kun gennemtestede produkter når ud til vores forhandlere.
Undgå noname produkter, produceret under ringe forhold af dårlige materialer.
Ved at vælge LEDlife, er du sikker på at kvaliteten er i top og af de bedste materialer.
140 lm/W, 38 grader, hvit
Justerbar lysstyrke, hvit, inkl. bikubegitter
120lm/w, justerbar CCT + lysstyrke, 3900lm, flicker free
100 lm/W, 36 grader, Hvit
170lm/w, hvit, CASAMBI
100lm/W, justerbar spredning, justerbar CCT, hvit, justerbar lysstyrke
175 lm/W, 38 grader, hvit
100lm/W, Sort, Justerbar CCT + lysstyrke + spredning
120lm/W, sort, justerbar CCT + lysstyrke, 3900lm, flimmerfri
Hvit, passer til V-Tac skinner/Global, uten lyskilde
Sort, passer til V-Tac skinner/Global, uten lyskilde
Uten lyskilde, Hvit, 3-krets
Sort, 1800K-3000K, inkl. lyskilde
Hvit, inkludert DimToWarm pære
Svart, AR111 GU10 3-fase skinne IP20, uten lyskilde
Flicker free, 125lm/w, 3-faset
23,5 cm, hvit, justerbar
170 lm/W, 115 cm, sort, til kontor og butikk
170 lm/W, 115 cm, Hvit