Vi hjelper gjerne: 21 60 78 50
Dimmbar via 1-10V dimmer.
Tilkobling:
- Nøytral og fase til pinnene i den ene enden av røret.
- 1-10V signal til pinnene i den andre enden av røret.
Det følger med norsk veiledning for ombygging av armatur.
Dette T8-PRO150 LED-røret er en effektiv og moderne belysningsløsning som tilbyr 24W lysstyrke og erstatter tradisjonelle 58W lysrør. Røret må kobles til en 230V forsyning, noe som gjør det enkelt og praktisk i bruk.
Med et bredt lysfordelingsområde på 180 grader, sørger LED-røret for en jevn fordeling av lyset i rommet. Den høye lyskvaliteten, med en RA-verdi på 80-85, sikrer at alle farger gjengis naturlig og genuint, noe som gjør det ideelt for de fleste belysningsbehov.
Tilpasningsmuligheter inkluderer valget mellom tre forskjellige fargetoner:
Røret er også 0/1-10V dimbart, slik at du kan justere lysstyrken etter dine behov. Med LED av høyeste kvalitet, kombinert med en profesjonell driver og effektiv kjøling, kan du forvente en lang og pålitelig levetid med minimal reduksjon i lysstyrke over tid.
Dimensjoner: 1500 x Ø27 mm
Oppgrader til T8-PRO150 LED-rør for en belysningsløsning som er energieffektiv og stiltilpasset for ethvert rom.
Om den skal brukes med sensor?: Les mere her.| Lyset | |
|---|---|
| Varm hvit lysfarge | 2900K |
| Dimbar | Ja, 1-10V |
| Lysstyrke | 2600 lumens |
| Spredning | 180 grader |
| RA | >= 80 |
| Forventet levetid L80 | 50.000 timer |
| Dimensjoner | |
|---|---|
| Sokkel | T8 rør |
| Bredde | 1500 mm. |
| Diameter | 25 mm. |
| Effekt og spenning | |
|---|---|
| Forbruk | 22W |
| Erstatt | 58W |
| Spenning | 230V |
| Energiklasse | E (A-G) |
| Sensor kompatibel | Nei - Les mer om sensor/tidsur og LED her. |
Alle vores produkter af højeste kvalitet.
Vi benytter kun LED chip fra de tre førende producenter: Epistar, CREE og Samsung.
Dette sikre den lange levetid og høje lyskvalitet.
Alle produkter gennemgår grunding test fra fabrikanten. Der testes blandt andet på lyskvalitet, farvetemperatur og temperatur på selve pæren.
På den måde sikrer vi at kun gennemtestede produkter når ud til vores forhandlere.
Undgå noname produkter, produceret under ringe forhold af dårlige materialer.
Ved at vælge LEDlife, er du sikker på at kvaliteten er i top og af de bedste materialer.
Ekstern driver, 1-10V dimbar