Vi hjelper gjerne: 21 60 78 50
33953-0
Ny
Oppgrader belysningen din med denne kraftige 35W LED skinnespot, som kombinerer et elegant sort design med profesjonell lyskvalitet. Med et imponerende lysutbytte på 4000 lumens er denne spotten perfekt for butikker og utstillinger der objekter skal fremheves tydelig.
Spotten bruker en varmhvit lysfarge (3000K) som skaper en behagelig atmosfære. Den høye fargegjengivelsen på RA >= 90 garanterer at fargene på dine produkter eller interiør alltid ser naturlige og levende ut.
Nøkkelfunksjoner:
Tekniske spesifikasjoner:
Opplev eksepsjonell lysytelse med vår 30W 3-faset skinnespot, utstyrt med Philips LED. Dette produktet gir en optimal lysstyrke på 3000 lumen, perfekt for presis belysning med en strålevinkel på 36 grader, som sikrer et fokusert og kontrollert lys.
Denne skinnespoten er designet for tilkobling til en 230V forsyning og gir en ekstra høy lyskvalitet med en RA-verdi på 90-95. Dette sikrer et levende og naturlig lys som fremhever alle farger på en strålende måte, ideelt selv for de mest krevende belysningsbehov.
Lyskvalitet er ytterligere understøttet av produktets bruk av LED av høyeste kvalitet, hvilket sikrer en lang driftstid på opptil 50.000 timer med minimal reduksjon i lysstyrke. Den profesjonelle og pålitelige driveren samt gode kjøling bidrar til en lang levetid.
Nyt tryggheten med 5 års produsentgaranti, som understreker produktets kvalitet og pålitelighet.
Produktets kompakte dimensjoner på 160 x Ø78 mm samt integrert lyskilde gjør det til en ideell løsning for både bolig- og profesjonelle miljøer.
Velg denne skinnespoten for å oppgradere belysningen og sikre et klart, kvalitetsrikt lys for alle dine behov.
Om den skal brukes med sensor?: Les mere her.| Lyset | |
|---|---|
| Varm hvit lysfarge | 3000K |
| Dimbar | Nei |
| Lysstyrke | 4000 lumens |
| Spredning | 38 grader |
| RA | >= 90 |
| Forventet levetid L80 | 30.000 timer |
| Dimensjoner | |
|---|---|
| Dybde | 155 mm. |
| Diameter | 100 mm. |
| IP klassifisering | IP20 |
| Effekt og spenning | |
|---|---|
| Forbruk | 35W |
| Spenning | 230V |
| Sensor kompatibel | Nei - Les mer om sensor/tidsur og LED her. |
| Data | |
|---|---|
| Farge | Svart |
100 lm/W, 36 grader, Hvit
100lm/W, Sort, Justerbar CCT + lysstyrke + spredning
120lm/W, sort, justerbar CCT + lysstyrke, 3900lm, flimmerfri
100lm/W, justerbar spredning, justerbar CCT, hvit, justerbar lysstyrke
Uten lyskilde, Hvit, 3-krets
Sort, passer til V-Tac skinner/Global, uten lyskilde
Hvit, passer til V-Tac skinner/Global, uten lyskilde
Hvit, inkludert DimToWarm pære
Sort, 1800K-3000K, inkl. lyskilde
Svart, AR111 GU10 3-fase skinne IP20, uten lyskilde
Flicker free, 125lm/w, 3-faset