Vi hjelper gjerne: 21 60 78 50

8513-0
Ny
| Faktisk forbruk: | 105W |
| Inngang: | 100-277V 50/60Hz |
| LED-merke: | Samsung |
| Bølgelengde: | Full Spectrum + IR |
| Dimensjon: | 300*240*50mm |
| Arbeidsmiljø: | -20 til 45°C |
| Lysfordeling: | 120° |
| Høyde over plante: | 30cm til 60cm |
| PAR (midtverdi): | 1033 ppdf 30cm 605 ppdf 46cm |
| Lysvarighet per dag: | 10-12 timer |
| Område: | 60 x 60 cm |
| Levetid: | 50.000 timer |




| Faktisk forbruk: | 105W |
| Inngang: | 100-277V 50/60Hz |
| LED-merke: | Samsung |
| Bølgelengde: | Full Spectrum + IR |
| Dimensjon: | 300*240*50mm |
| Arbeidsmiljø: | -20 til 45°C |
| Lysfordeling: | 120° |
| Høyde over plante: | 30cm til 60cm |
| PAR (midtverdi): | 1033 ppdf 30cm 605 ppdf 46cm |
| Lysvarighet per dag: | 10-12 timer |
| Område: | 60 x 60 cm |
| Levetid: | 50.000 timer |




| Lyset | |
|---|---|
| Dimbar | Ja, dimmer innebygd |
| Lysstyrke | 13000 lumens |
| Spredning | 120 grader |
| RA | >= 90 |
| Forventet levetid L80 | 50.000 timer |
| Dimensjoner | |
|---|---|
| Høyde | 50 mm. |
| Bredde | 300 mm. |
| Dybde | 240 mm. |
| Materiale | Aluminium |
| IP klassifisering | IP65 |
| Effekt og spenning | |
|---|---|
| Forbruk | 105W |
| Spenning | 230V |
| Energiklasse | D (A-G) |
| Sensor kompatibel | Ja - Les mer om sensor/tidsur og LED her. |
| Data |
|---|
Alle vores produkter af højeste kvalitet.
Vi benytter kun LED chip fra de tre førende producenter: Epistar, CREE og Samsung.
Dette sikre den lange levetid og høje lyskvalitet.
Alle produkter gennemgår grunding test fra fabrikanten. Der testes blandt andet på lyskvalitet, farvetemperatur og temperatur på selve pæren.
På den måde sikrer vi at kun gennemtestede produkter når ud til vores forhandlere.
Undgå noname produkter, produceret under ringe forhold af dårlige materialer.
Ved at vælge LEDlife, er du sikker på at kvaliteten er i top og af de bedste materialer.
2 x 60 cm, 30W LED, fullspektrum
2 x 120 cm, 60W LED, fullspektrum
48 cm, RA95, fullt lysspektrum, IK05, IP65
112,5 cm, RA95, fullt lysspektrum, IK05, IP65
Inkl. oppheng, fullt spektrum, uten vifte, IP65
Inkl. oppheng, fullspektrum, uten vifte, IP65
Inkl. oppheng, fullt spektrum, uten vifte, IP65
Inkl. oppheng, fullt spektrum, uten vifte, IP65
Inkl. oppheng, fullt spektrum, uten vifte, IP65
Inkl. oppheng, fullt spektrum, uten vifte, IP65
Inkl. oppheng, fullt spektrum, uten vifte, justerbar lysstyrke, flimmerfri, IP65
Inkl. oppheng, fullt spektrum, uten vifte, IP65
Inkl. oppheng, fullt spektrum, uten vifte, justerbar lysstyrke, flimmerfri, IP65
Fullspektrum, PAR30, 24 graders spredning
Fullspektrum, 55 graders spredning
Inkl. oppheng, fullt lysspektrum, uten vifte, dimbar lysstyrke
Inkl. oppheng, fullt spektrum, uten vifte, IP54
Inkl. oppheng, fullt spektrum, innebygd vifte, IP44
Inkl. oppheng, fullt lysspektrum, uten vifte, dimbar lysstyrke, IP65
Inkl. oppheng, fullt spektrum, uten vifte, IP65
Inkl. oppheng, fullspektrum, uten vifte, IP54
Kraftig fullspektret vekstlampe, uten vifte, innebygd dimmer
5m, 60 LED per meter, 24V DC, IP65
Komplett med støpsel, 230V, IP67, 180 LED, 10W per meter
60cm, 10W LED, fullt lysspektrum, IP65
112,5 cm, RA95, fullt lysspektrum, IK05, IP65
2 x 60cm, 20W LED, fullt lysspektrum, IP65
Fullspektrum, 55 graders spredning
Passer til LEDlife Pro-Grow 2.0 og Max-Grow 2.0, IP65
48 cm, RA95, fullt lysspektrum, IK05, IP65
Til plantedyrking, 130 cm x 210 cm
18W, til forspiring av frø eller microgreens, 50 x 25 cm, 1,2 meter ledning