Vi hjelper gjerne: 21 60 78 50
29674-0
Ny
| Lyset | |
|---|---|
| Kald hvit lysfarge | 6500K |
| Dimbar | Ja - Les mer om LED-dimming her. |
| Lysstyrke | 285 lumens |
| Spredning | 180 grader |
| RA | >= 80 |
| Forventet levetid L80 | 50.000 timer |
| Dimensjoner | |
|---|---|
| IP klassifisering | IP65 |
| Effekt og spenning | |
|---|---|
| Forbruk | 3W |
| Spenning | 12V DC |
| Energiklasse | F (A-G) |
| Data | |
|---|---|
| Farge | Grå |
Inkl. 6W RA97 GU10, børstet aluminium, IP44, godkjent i isolasjon