Vi hjelper gjerne: 21 60 78 50
22747-0
Ny
Høykvalitets IP65 LED armatur med innebygd sensor. Et perfekt armatur for fuktige omgivelser.
Dette LED armaturet leveres med en lysstyrke på hele 2100Lm, ved et strømforbruk på KUN 14 Watt totalt samt en fargetemperatur på 4000K (hvit farge). Du får altså et armatur med godt 145 lumen pr. Watt.
Leveres med innebygd bevegelsessensor som er justerbar fra 1 til 8 meter. Lyset kan stilles inn fra 10 sekunder og opp til 30 minutter før lyset slukkes.
Takket være det robuste slagfaste polykarbonathuset er dette produktet perfekt for garasjer, kjellere, osv.
Leveres med monteringsklemmer i rustfritt stål.
| Lyset | |
|---|---|
| Lysfarge | Nøytral hvit |
| Nøytral hvit lysfarge | 4000K |
| Lysstyrke | 2100 lumens |
| Spredning | 220 grader |
| RA | >= 80 |
| Forventet levetid L80 | 25.000 timer |
| Dimensjoner | |
|---|---|
| Høyde | 90 mm. |
| Materiale | Plast |
| IP klassifisering | IP65 |
| Temperatur | -20 / +40 °C |
| Effekt og spenning | |
|---|---|
| Forbruk | 14W |
| Spenning | 230V |
| Energiklasse | D (A-G) |
| Data | |
|---|---|
| Farge | Transparent |
Til 2x 150cm LED-rør, IP65 vanntett