Vi hjelper gjerne: 21 60 78 50
50m arbeidslys på rull.
Den er enkel å montere på vegger og tak med strips, og den kompakte LED-stripen gjør det mulig å erstatte flere arbeidslamper, noe som sparer deg både plass og penger.
Varm hvit modell 720 lm/m, totalt 36.000 lumen.
Leveres med montert EU-plugg – klar til bruk
Monteringsklips medfølger.
OBS: Må ikke kobles til strøm før stripen er helt utrullet.
Dette arbeidslyset er ideelt for et bredt spekter av bruksområder, enten du jobber innendørs eller utendørs. Det er spesielt designet for å gi en optimal belysning med sin høye lysspredning på 120 grader, noe som sikrer en jevn fordeling av lyset.
Denne LED-stripen har en RA-verdi på 80-85, som sikrer at lyskvaliteten er tilstrekkelig selv for de mest krevende oppgaver. Den gir et naturlig lys som fremhever farger på en vakker og genuin måte.
Velg mellom tre forskjellige fargetoner:
Den er motstandsdyktig mot vannsprut og regn takket være IP65-klassifiseringen, noe som gjør den egnet for utendørs bruk.
For å bruke denne LED-stripen må den kobles til en 230V forsyning, noe som gir enkel installasjon og kompatibilitet med vanlige strømnett.
Invester i dette arbeidslyset for å få pålitelig, effektiv og allsidig belysning for enhver anledning!
Om den skal brukes med sensor?: Les mere her.| Lyset | |
|---|---|
| Varm hvit lysfarge | 3000K |
| Nøytral hvit lysfarge | 4000K |
| Kald hvit lysfarge | 6000K |
| Lysstyrke | 36000 lumens |
| Spredning | 120 grader |
| RA | >= 80 |
| Forventet levetid L80 | 20.000 timer |
| Dimensjoner | |
|---|---|
| Høyde | 7,5 mm. |
| Bredde | 17 mm. |
| IP klassifisering | IP65 |
| Temperatur | -20 / +40 °C |
| Effekt og spenning | |
|---|---|
| Forbruk | 360W |
| Spenning | 230V |
| Energiklasse | F (A-G) |
| Sensor kompatibel | Nei - Les mer om sensor/tidsur og LED her. |
| Data | |
|---|---|
| Rull Meter | 50 |
Alle vores produkter af højeste kvalitet.
Vi benytter kun LED chip fra de tre førende producenter: Epistar, CREE og Samsung.
Dette sikre den lange levetid og høje lyskvalitet.
Alle produkter gennemgår grunding test fra fabrikanten. Der testes blandt andet på lyskvalitet, farvetemperatur og temperatur på selve pæren.
På den måde sikrer vi at kun gennemtestede produkter når ud til vores forhandlere.
Undgå noname produkter, produceret under ringe forhold af dårlige materialer.
Ved at vælge LEDlife, er du sikker på at kvaliteten er i top og af de bedste materialer.
IP67, 180 LED/m, 11W/m, 1000 lm/m, 4000K
230V, IP67, 180 LED/m, 11W/m, 1100 lm/m
230V, IP67, 360 LED/m, 12W/m, 1500 lm/m
230V, IP67, 360 LED/m, 12W/m, 1500 lm/m
Flimmerfri, Inkl. endestykke, 230V
Flicker free, inkl. endestykke, ikke dimbar, 230V
50 cm, inkl. endestykke, 230V
2 meter, Inkl. endestykke, 230V
2 meter, inkl. endestykke, 230V
10 meter, inkl. endestykke, 230V
Inkl. endestykke, til 230V (Slim COB), minnefunksjon, maks 50 m
Inkl. endestykke, til 230V (Slim COB), minnefunksjon, maks 80 m
Inkl. endestykke, til 230V (Slim COB), minnefunksjon, IR-fjernkontroll, maks 50 m
Inkl. endestykke, til 230V (Slim COB), minnefunksjon, maks 50 m
Inkl. endestykke, til 230V (Slim COB), minnefunksjon, maks 50 m
Perfekt til hjørner, 230V
Perfekt til hjørner, 230V
Perfekt til hjørner, stolper mm., 230V
Inkl. endestykke, 230V
Perfekt til porter og grinder, 230V
12V DC, Hull: Ø5,5 cm, Mål: Ø6,8 cm, børstet stål
IP67, 180 LED/m, 11W/m, 1000 lm/m, 4000K
Inkl. kontroller og fjernkontroll, 60 LED pr. meter