Vi hjelper gjerne: 21 60 78 50
| Lyset | |
|---|---|
| Lysfarge | Varm hvit |
| Varm hvit lysfarge | 3000K |
| Lysstyrke | 180 lumens |
| Spredning | 50 grader |
| RA | >= 80 |
| Forventet levetid L80 | 25.000 timer |
| Dimensjoner | |
|---|---|
| Høyde | 93 mm. |
| Bredde | 480 mm. |
| Dybde | 115 mm. |
| Materiale | ABS (Plast) |
| IP klassifisering | IP54 |
| Temperatur | -20 / +45 °C |
| Effekt og spenning | |
|---|---|
| Forbruk | 2W |
| Data | |
|---|---|
| Yderligere bemærkninger | Battery: 3.7V, 2200mAh Battery. Charging time: 7-8 Hours. Working time: 8-10 Hours. |
| Dokumentasjon | |
|---|---|
| Bruksanvisning | Se dokumentet |