Vi hjelper gjerne: 21 60 78 50

Ny
| Lyset | |
|---|---|
| Lysfarge | Kald hvit |
| Kald hvit lysfarge | 6500K |
| Dimbar | Nei |
| Lysstyrke | 2000 lumens |
| Spredning | 120 grader |
| RA | >= 80 |
| Forventet levetid L80 | 25.000 timer |
| Dimensjoner | |
|---|---|
| Høyde | 114 mm. |
| Bredde | 177 mm. |
| Dybde | 177 mm. |
| Materiale | Glass |
| IP klassifisering | IP68 |
| Effekt og spenning | |
|---|---|
| Forbruk | 20W |
| Spenning | 12V DC |
| Spenningsintervall | AC: 12-17V, 50/60Hz |
| Energiklasse | F (A-G) |
| Data | |
|---|---|
| Form | PAR56 |
| Dokumentasjon | |
|---|---|
| Datablad | Se dokumentet |