Vi hjelper gjerne: 21 60 78 50
22755-0
Ny
| Lyset | |
|---|---|
| Lysfarge | Varm hvit |
| Varm hvit lysfarge | 3000K |
| Dimbar | Nei |
| Lysstyrke | 680 lumens |
| Spredning | 120 grader |
| RA | >= 83 |
| Forventet levetid L80 | 20.000 timer |
| Dimensjoner | |
|---|---|
| Diameter | 240 mm. |
| IP klassifisering | IP20 |
| Effekt og spenning | |
|---|---|
| Forbruk | 8W |
| Spenning | 230V |
| Energiklasse | F (A-G) |
| Data | |
|---|---|
| Farge | Hvit |
Ø28cm, Høyde: 5cm, IP54, hvit kant, inkl. lyskilde
Ø28cm, IP54, hvit kant, inkl. lyskilde
Inkl. oppheng, fullt spektrum, uten vifte, justerbar lysstyrke, flimmerfri, IP65
Inkl. endestykke, IP67, 230V
Inkl. oppheng, fullt spektrum, uten vifte, IP65