Vi hjelper gjerne: 21 60 78 50

4219-0
Ny
Lifud 30W 1-10V dimbar LED driver er et effektivt og robust produkt som gir et utmerket lysutbytte.
Den har en effekt på 30W og kan dimmes via 0/1-10V signal.
Det er produsert med de beste komponentene og 5 års produsentgaranti.
Det er et kompakt og kompakt produkt som har dimensjoner på 46 x 27 x 141 mm og er IP20, ikke vannbestandig.
Lifud 30W 1-10V dimbar LED driver er flimmerfri, noe som betyr at lyset ikke flimrer.
Dette gjør det ideelt for dyr og mennesker som er følsomme for flimmer, samt for bruk i forbindelse med foto- og videoopptak.
Det kan forsynes med 230V og har en konstant utgangsspenning for å opprettholde konstant lysstyrke og fargegjengivelse.
Det er enkel å installere og kan brukes i mange sett med belysning.
Oppgrader ditt belysningssystem med en pålitelig og effektiv LED-driver. Denne LED-driveren er ideell for de som ønsker å sikre et flimmerfritt miljø, noe som er spesielt viktig for både følsomme brukere og profesjonelle innen foto- og videoopptak.
Denne LED-driveren er optimal for hjem, kontor eller studioer der kvalitetsbelysning er avgjørende. Med støtte for dimbar funksjon via 0/1-10V signalgrensesnitt kan du enkelt tilpasse lysstyrken etter dine behov og skape ønsket atmosfære.
Investér i denne Lifud LED-driveren for å oppnå et pålitelig og bærekraftig lysmiljø som er fritt for irriterende flimmer. Perfekt for alle som vil kombinere funksjonalitet med komfort i sin belysningsløsning.
| Lyset | |
|---|---|
| Dimbar | Ja, 1-10V |
| Dimensjoner | |
|---|---|
| Høyde | 27 mm. |
| Bredde | 46 mm. |
| Dybde | 141 mm. |
| Materiale | ABS (Plast) |
| IP klassifisering | IP20 |
| Effekt og spenning | |
|---|---|
| Forbruk | 30W |
| Spenning | 230V |
| Dokumentasjon | |
|---|---|
| Datablad | Se dokumentet |
Lifud er en anerkjent produsent av LED-drivere, kjent for høy kvalitet, stabil ytelse og driftssikre løsninger for profesjonell belysning.
Selskapet utvikler drivere med fokus på energieffektivitet, lang levetid og presis styring, noe som sikrer jevnt lys og pålitelig drift i både kommersielle og industrielle installasjoner.
Med sterk teknisk innovasjon og omfattende kvalitetskontroll leverer Lifud løsninger som oppfyller høye internasjonale standarder og krav til moderne LED-belysning.
9-42V, Push-dim og DALI, flicker free
25-40V, Triac fasedimming, flicker free
1-10V signalgrensesnitt, passer til våre 29W LED-paneler
25-40V, Triac fasedimming, flicker free
Triac fasedimming + push dim, passer til våre 29W+36W store LED-paneler
24-38V, Zigbee, Hue-kompatibel, ensfarget
0/1-10V signalgrensesnitt, flimmerfri, bl.a. til store LED-paneler
Triac faseavsnittdimmer, 700mA-1050mA, 9-42V, flicker free
25-42V, 0-10V dimming, flicker free
Triac faseavsnittdimmer, 1050mA, passer våre 45W LED paneler
Sort, IP44, godkjent for montering i isolasjon