Vi hjelper gjerne: 21 60 78 50
Ny
Få profesjonell lyskvalitet og store energibesparelser med dette 12W T8 LED rør. Med en lysstyrke på 1440 lumens erstatter det effektivt eldre, strømslukende lysrør, samtidig som det forbedrer lysmiljøet markant.
Røret utmerker seg med en meget høy fargegjengivelse (RA >= 90), som gjør det ideelt for steder der det er viktig å se farger korrekt. Den varme hvite fargen på 3300K gir et behagelig lys som skaper en god atmosfære i rommet.
Nøkkelfunksjoner:
Tekniske spesifikasjoner:
Oppgrader belysningen med vårt 25W T8-Pro150 LED-rør, som erstatter tradisjonelle 58W lysrør på 150 cm. Dette lyset må kobles til en 230V forsyning og leverer en imponerende lysstyrke på 3375 lumen med en bred lysspredning på 160 grader, noe som gir en jevn fordeling av lyset.
Med en ekstra høy RA-verdi på 90-95, gir dette LED-røret et levende og naturlig lys som vakkert viser frem alle farger. Denne lyskvaliteten er egnet for de mest krevende situasjoner, enten det er hjemme, på kontoret eller i en butikk.
Ved å benytte LED av høyeste kvalitet, kan du forvente inntil 50.000 timers drift med minimal reduksjon i lysstyrke. Kombinasjonen av en profesjonell driver og god kjøling sikrer produktets lange levetid.
Med dimensjoner på 1500 x Ø27 mm passer dette LED-røret i de fleste standard lysarmaturer, og tilbyr en enkel og effektiv måte å oppgradere belysningen på.
Om den skal brukes med sensor?: Les mere her.| Lyset | |
|---|---|
| Varm hvit lysfarge | 3300K |
| Dimbar | Nei |
| Lysstyrke | 1440 lumens |
| Spredning | 160 grader |
| RA | >= 90 |
| Forventet levetid L80 | 30.000 timer |
| Dimensjoner | |
|---|---|
| Sokkel | G13 |
| Bredde | 900 mm. |
| Diameter | 27 mm. |
| IP klassifisering | IP65 |
| Effekt og spenning | |
|---|---|
| Forbruk | 12W |
| Spenning | 230V |
| Sensor kompatibel | Nei - Les mer om sensor/tidsur og LED her. |
155 lm/W, roterbar sokkel, inngang i begge ender
RA90, IP65
22W, RA90, 140lm/W
Ekstern driver, 1-10V dimbar