Vi hjelper gjerne: 21 60 78 50
12V / 3,5A strømforsyning.
42W.
Input: 220V.
Leveres med plugg for enkel montering av ledninger fra LED-strips.
DC Plugg: 5,5 x 2,1 mm.
Designet till LED og funksjonaliteten kan ikke garanteres til for eksempelvis motorer etc.
| Lyset | |
|---|---|
| Dimbar | Nei |
| Dimensjoner | |
|---|---|
| Høyde | 32 mm. |
| Bredde | 52 mm. |
| Dybde | 119 mm. |
| IP klassifisering | IP44 |
| Effekt og spenning | |
|---|---|
| Forbruk | 42W |
| Spenning | 230V |
| Spenningsintervall | AC:100-240V, 50/60Hz |
| Data | |
|---|---|
| Indgang 230V | 230v stikprop/schuko |
IP20 innendørs, Hvit, Eurostøpsel og avisolerte ledninger, 6A
250V, IP20 innendørs, hvit, Schuko-støpsel og avisolerte ledninger, 16A
250V, IP20 innendørs, Sort, Schuko-støpsel og avisolerte ledninger, 16A
IP20 innendørs, Sort, Eurostikk og avisolerte ledninger, 2,5A
1 meter, inkl. melkehvit deksel og klips
12V DC, IP66, perfekt for skilt og spesialløsninger