Vi hjelper gjerne: 21 60 78 50
Ny
Oppdag den innovative LED bordlampen som kombinerer funksjonalitet med moderne design. Lampen er tilgjengelig i en stilren hvit farge, og kan brukes både innendørs og utendørs takket være IP54-klassifiseringen, som gjør den motstandsdyktig mot fuktig luft og vannsprut.
Med høy lyskvalitet og fleksible funksjoner er denne LED bordlampen et perfekt valg for ethvert miljø, hvor som helst i hjemmet eller på kontoret. Den kombinerer praktisk belysning med en moderne livsstil, uten kompromiss på stil eller funksjonalitet.
| Lyset | |
|---|---|
| Lysfarge | Varm hvit |
| Varm hvit lysfarge | 3000K |
| Dimbar | Ja - Les mer om LED-dimming her. |
| Lysstyrke | 300 lumens |
| RA | >= 80 |
| Dimensjoner | |
|---|---|
| Høyde | 380 mm. |
| Bredde | 100 mm. |
| IP klassifisering | IP54 |
| Effekt og spenning | |
|---|---|
| Forbruk | 3W |
| Spenningsintervall | AC:200-240V |
| Data |
|---|
Sort, IP54 Innendørs/utendørs, berøringsdimbar
Gull, IP54 Innendørs/utendørs, berøringsdimbar
32cm, Bluetooth, Hvit, touch dimbar, IP20 innendørs
Hvit, touch dimbar, IP20 innendørs
Bluetooth, Hvit, touch dimbar, IP20 innendørs
Corten, IP54 utendørs bordlampe, touch dimbar
Sort, IP54 utendørs bordlampe, touch dimbar
Hvit, firkantet, batteri, IP54 innendørs/utendørs
Magnetisk, hvit, dimbar, inkl. fot og 2 stk. monteringsbraketter