Vi hjelper gjerne: 21 60 78 50
Opplev eksepsjonell belysning med LEDlife 20W hvit skinnespot, utstyrt med Philips LED-teknologi som sikrer høy lysstyrke og utmerket fargegjengivelse.
Passer standard 3-fase (4 leder) skinner, samt Global skinner og IKEA Skeninge.
Oppdag det ultimate i belysning med vår 20W 3-faset RA90 skinnespot, perfekt for både hjem og profesjonelle miljøer. Denne spotlampen bruker Philips LED av høyeste kvalitet for å sikre en lang driftstid på opptil 50.000 timer med minimal reduksjon i lysstyrke.
Pålitelig og effektiv, denne spoten gir en lysstyrke på 2000 lumen med et fokusert lys på 36 grader, som sikrer et kontrollert og presist lysbilde. Den høye RA-verdien på 90-95 gir en levende og naturlig lysgjengivelse, ideell for å fremheve objekter naturlig i selv de mest krevende situasjoner.
Med en profesjonell og pålitelig driver kombinert med god kjøling, kan du forvente en lang levetid fra dette produktet. Velg denne skinnespoten når du trenger et belysningsprodukt som ikke bare lyser opp, men også fremhever med kvalitet og presisjon.
Om den skal brukes med sensor?: Les mere her.| Lyset | |
|---|---|
| Varm hvit lysfarge | 3000K |
| Nøytral hvit lysfarge | 4000K |
| Dimbar | Nei |
| Lysstyrke | 2000 lumens |
| Spredning | 36 grader |
| RA | >= 90 |
| Forventet levetid L80 | 50.000 timer |
| Dimensjoner | |
|---|---|
| Høyde | 130 mm. |
| Diameter | 65 mm. |
| Effekt og spenning | |
|---|---|
| Forbruk | 20W |
| Spenning | 230V |
| Energiklasse | F (A-G) |
| Sensor kompatibel | Nei - Les mer om sensor/tidsur og LED her. |
| Data | |
|---|---|
| Farge | Hvit |
Alle vores produkter af højeste kvalitet.
Vi benytter kun LED chip fra de tre førende producenter: Epistar, CREE og Samsung.
Dette sikre den lange levetid og høje lyskvalitet.
Alle produkter gennemgår grunding test fra fabrikanten. Der testes blandt andet på lyskvalitet, farvetemperatur og temperatur på selve pæren.
På den måde sikrer vi at kun gennemtestede produkter når ud til vores forhandlere.
Undgå noname produkter, produceret under ringe forhold af dårlige materialer.
Ved at vælge LEDlife, er du sikker på at kvaliteten er i top og af de bedste materialer.
100lm/W, Sort, Justerbar CCT + lysstyrke + spredning
100lm/W, justerbar spredning, justerbar CCT, hvit, justerbar lysstyrke
120lm/w, justerbar CCT + lysstyrke, 3900lm, flicker free
120lm/W, sort, justerbar CCT + lysstyrke, 3900lm, flimmerfri
175 lm/W, 38 grader, hvit
170lm/w, hvit, CASAMBI
Hvit, passer til V-Tac skinner/Global, uten lyskilde
Sort, passer til V-Tac skinner/Global, uten lyskilde
Uten lyskilde, Hvit, 3-krets
Sort, 1800K-3000K, inkl. lyskilde
Hvit, inkludert DimToWarm pære
Svart, AR111 GU10 3-fase skinne IP20, uten lyskilde
Flicker free, 125lm/w, 3-faset
23,5 cm, hvit, justerbar