Vi hjelper gjerne: 21 60 78 50
Ny
Til profesjonell belysning stilles det høye krav - Denne 30W 3-faset skinnespot er dimbar via DALI-styring, og leveres komplett med barndoor-klaffer for presis styring av lyset.
Til profesjonell belysning stilles det høye krav - Denne 30W 3-faset skinnespot er dimbar via DALI-styring, og leveres komplett med barndoor-klaffer for presis styring av lyset.
| Lyset | |
|---|---|
| Varm hvit lysfarge | 3000K |
| Dimbar | Ja, DALI |
| Lysstyrke | 4300 lumens |
| Spredning | 38 grader |
| RA | >= 90 |
| Forventet levetid L80 | 50.000 timer |
| Dimensjoner | |
|---|---|
| Høyde | 170 mm. |
| Diameter | 80 mm. |
| Effekt og spenning | |
|---|---|
| Forbruk | 30W |
| Spenning | 230V |
| Energiklasse | C (A-G) |
| Data | |
|---|---|
| Guide type | Armatur |
170lm/w, hvit, CASAMBI
175 lm/W, 38 grader, hvit
100 lm/W, 36 grader, Hvit
100lm/W, justerbar spredning, justerbar CCT, hvit, justerbar lysstyrke
100lm/W, Sort, Justerbar CCT + lysstyrke + spredning
120lm/W, sort, justerbar CCT + lysstyrke, 3900lm, flimmerfri
120lm/w, justerbar CCT + lysstyrke, 3900lm, flicker free
Justerbar lysstyrke, hvit, inkl. bikubegitter
Sort, passer til V-Tac skinner/Global, uten lyskilde
Uten lyskilde, Hvit, 3-krets
Hvit, passer til V-Tac skinner/Global, uten lyskilde
Sort, 1800K-3000K, inkl. lyskilde
Hvit, inkludert DimToWarm pære
Svart, AR111 GU10 3-fase skinne IP20, uten lyskilde
Flicker free, 125lm/w, 3-faset
23,5 cm, hvit, justerbar
170 lm/W, 115 cm, sort, til kontor og butikk
170 lm/W, 115 cm, Hvit