Vi hjelper gjerne: 21 60 78 50
33450-0
Ny
Mikrobølge sensor til LEDlife CCT taklampe.
Kan ettermonteres i lampen for å gjøre lampen sensorstyrt.
Sensoren plasseres inne i lampen.
Med denne mikrobølgesensoren kan du enkelt oppgradere din CCT taklampe, forbedre komforten i hjemmet ditt og samtidig spare energi.
Oppgrader ditt hjem med denne stilrene, 18W dimbare LED taklampen, perfekt for både moderne og klassiske interiører. Lampens slanke design gjør den til et ideelt valg for alle rom, fra stuen til soverommet, og med en hvit kant passer den lett inn i ulike fargeskjemaer.
Med en lysstyrke på 1700 lumen, tilbyr denne taklampen en høy lysspredning på 120 grader, som sikrer en jevn fordeling av lys. Produsert med høy lyskvalitet ved en RA-verdi på 80-85, gjør at alle farger fremstår naturlige og genuine. Dette er tilstrekkelig for de aller fleste behov, enten du ønsker å skape en avslappende atmosfære eller et effektivt arbeidsmiljø.
Velg mellom to fargetoner for lyset:
Lampens dimbarhet gir deg muligheten til å justere lysstyrken etter ditt behov, fra stemningslys til full belysning.
Med integrert lyskilde og designet for å kobles til en 230V forsyning, er denne lampen lett å installere. Med sitt slanke design på bare 39 mm i høyde og Ø225 mm i diameter, passer den perfekt til lav- eller høyt-takede rom.
Hvis du er ute etter funksjonalitet, effektivitet og elegant design, er denne dimbare LED taklampen det perfekte valg for ditt hjem.
Om den skal brukes med sensor?: Les mere her.| Lyset | |
|---|---|
| Lysstyrke | 3100 lumens |
| Spredning | 120 grader |
| RA | >= 80 |
| Dimensjoner | |
|---|---|
| Høyde | 50 mm. |
| Diameter | 280 mm. |
| IP klassifisering | IP53 |
| Effekt og spenning | |
|---|---|
| Forbruk | 18W |
| Spenning | 230V |
| Spenningsintervall | AC:85-265V,50/60Hz |
| Sensor kompatibel | Nei - Les mer om sensor/tidsur og LED her. |
| Data | |
|---|---|
| Farge | Hvit |
Ø30cm, Tuya, inkl. fjernkontroll