Vi hjelper gjerne: 21 60 78 50
Ny
Opplev den perfekte belysningen med vår 24/18/13W LED CCT taklampe, som kombinerer moderne design og energieffektiv belysning.
Opplev den perfekte belysningen med vår 24/18/13W LED CCT taklampe, som kombinerer moderne design og energieffektiv belysning.
| Lyset | |
|---|---|
| Dimbar | Nei |
| Lysstyrke | 3100 lumens |
| Spredning | 120 grader |
| RA | >= 80 |
| Dimensjoner | |
|---|---|
| Høyde | 50 mm. |
| Diameter | 280 mm. |
| IP klassifisering | IP54 |
| Effekt og spenning | |
|---|---|
| Forbruk | 18W |
| Spenning | 230V |
| Spenningsintervall | AC:85-265V,50/60Hz |
| Data | |
|---|---|
| Farge | Hvit |
Ø30cm, Tuya, inkl. fjernkontroll