Vi hjelper gjerne: 21 60 78 50
Moderne skinnespot fra Spectrum.
Det følger med to reflektorer med henholdsvis 36 og 60 graders spredning.
Spotten kan justeres til enten:
- 15W med lysstyrke på 1500 lumen.
- 27W med lysstyrke på 2500 lumen.
Opplev fantastisk lysstyrke og utsøkt fargegjengivelse med vår 27W 3-faset RA90 skinnespot. Denne elegante og funksjonelle lampen er designet for å gi optimal belysning i både hjem og profesjonelle miljøer.
Lampen er ideell for både koselige og avslappende omgivelser når den benyttes med varm hvit fargetone, samt fungerer optimalt i arbeidsmiljøer med nøytral hvit, som gir et klart og naturlig lysbilde.
Skinnespoten kobles enkelt til en 230V forsyning og gir pålitelig belysning over lang tid med sin holdbare konstruksjon. Takket være LED-teknologien av høyeste kvalitet, tilbyr den opptil 50.000 timer med stabil drift, minimal lysreduksjon, profesjonell driver og god kjøling.
Med en størrelse på 170 x Ø74 mm passer denne lampen perfekt i de fleste rom, men vær oppmerksom på at den har IP20-klassifisering og derfor ikke er vannbestandig.
Oppgrader ditt miljø med denne allsidige skinnespoten som sikrer en levende og naturlig lysopplevelse hver gang.
| Lyset | |
|---|---|
| Varm hvit lysfarge | 3000K |
| Nøytral hvit lysfarge | 4000K |
| Dimbar | Nei |
| Lysstyrke | 2500 lumens |
| Spredning | 60 grader |
| RA | >= 90 |
| Forventet levetid L80 | 50.000 timer |
| Dimensjoner | |
|---|---|
| Dybde | 170 mm. |
| Diameter | 74 mm. |
| Materiale | Aluminium, Plast |
| IP klassifisering | IP20 |
| Temperatur | -20 / +40 °C |
| Effekt og spenning | |
|---|---|
| Forbruk | 27W |
| Spenning | 230V |
| Data | |
|---|---|
| Farge | Svart |
100lm/W, Sort, Justerbar CCT + lysstyrke + spredning
100lm/W, justerbar spredning, justerbar CCT, hvit, justerbar lysstyrke
120lm/w, justerbar CCT + lysstyrke, 3900lm, flicker free
120lm/W, sort, justerbar CCT + lysstyrke, 3900lm, flimmerfri
175 lm/W, 38 grader, hvit
170lm/w, hvit, CASAMBI
Hvit, passer til V-Tac skinner/Global, uten lyskilde
Sort, passer til V-Tac skinner/Global, uten lyskilde
Uten lyskilde, Hvit, 3-krets
Sort, 1800K-3000K, inkl. lyskilde
Hvit, inkludert DimToWarm pære
Svart, AR111 GU10 3-fase skinne IP20, uten lyskilde
Flicker free, 125lm/w, 3-faset
23,5 cm, hvit, justerbar
9-45V, Triac + Push dim, flimmerfri
155lm/W, 120 graders justerbar spredning, sort