Vi hjelper gjerne: 21 60 78 50
Ny
Oppgrader dine eksisterende armaturer med dette energieffektive 144,9 cm T5 LED-rør. Med et forbruk på kun 22W erstatter det tradisjonelle lysrør og leverer en kraftig lysstyrke på 2640 lumen. Røret avgir en varmhvit farge på 3300K, noe som skaper en behagelig atmosfære, mens det matte dekselet sikrer en myk lysfordeling med en spredning på 140 grader.
Dette LED-røret er designet for langvarig drift med en høy forventet levetid. Det er den ideelle løsningen for både kontorer, lagerlokaler og verksteder hvor man ønsker en stabil og energibesparende belysning.
Fordeler med denne modellen:
Tekniske spesifikasjoner:
Oppgrader belysningen med et høyeffektivt LED-rør på 144,9 cm som leverer en overlegen lysstyrke med 200 lm/W. Dette T5-145 LED-røret kan enkelt kobles til en 230V forsyning, og har en effekt på 24W. Med en imponerende lysutbytte på 4800 lumen og en lysspredning på 140 grader, garanterer det en jevn og effektiv lysfordeling i rommet ditt.
Lyskvaliteten er av første klasse, med en RA-verdi på 80-85, noe som sikrer et naturlig lys som nydelig fremhever alle farger. Dette gjør det ideelt for de aller fleste bruksområder.
Velg mellom to forskjellige fargetoner for å tilpasse lysmiljøet til ditt behov:
Dette LED-røret leveres med en 5 års produsentgaranti og har den ekstra fordelen av å være flicker free / flimrerfri, noe som er optimalt for både mennesker og dyr som er sensitive for flimmer, i tillegg til bruk i foto- og videoopptak.
Dimensjoner på LED-røret er 1449 x Ø22 mm, hvilket gjør det kompatibelt med et bredt spekter av armaturer. Invester i denne belysningsløsningen som kombinerer høy ytelse med langvarig pålitelighet.
Om den skal brukes med sensor?: Les mere her.| Lyset | |
|---|---|
| Varm hvit lysfarge | 3300K |
| Dimbar | Nei |
| Lysstyrke | 2640 lumens |
| Spredning | 140 grader |
| RA | >= 80 |
| Forventet levetid L80 | 30.000 timer |
| Dimensjoner | |
|---|---|
| Bredde | 1449 mm. |
| Diameter | 27 mm. |
| Effekt og spenning | |
|---|---|
| Forbruk | 22W |
| Spenning | 230V |
| Sensor kompatibel | Nei - Les mer om sensor/tidsur og LED her. |
175lm/W, 60 graders spredning, smal spredning
175lm/W, smal spredning, 60 graders spredning
3300K, 170lm/W
Rød + 4000K, til kjøtt, RA95
Erstatter 35W HE-rør
Erstatter 80W HO-rør