Vi hjelper gjerne: 21 60 78 50
Opplev kraftig belysning med vår 500W High Power LED Projektør, som er ideell for store utendørsområder som parkeringsplasser og idrettsplasser mm.
Med denne 500W High Power LED Projektør får du en pålitelig og effektiv løsning for belysning av store utendørsområder.
Opplev kraftig belysning med vår 500W LED lyskaster, designet for å gi optimal lysstyrke og effektivitet til ethvert prosjekt. Den er bygget med et solid svart hus og er perfekt for krevende utendørsforhold takket være sin IP65-vurdering, som sikrer at den tåler både vannsprut og regn.
Velg denne lyskasteren for å få den ideelle kombinasjonen av kraft og presisjon. Enten du trenger sterk belysning for et byggeprosjekt eller å fremheve spesifikke detaljer i en industriell setting, vil vår lyskaster levere enestående resultat. Den nøytrale fargetonen er spesielt effektiv for naturlig lys, mens den kalde gir en spesialisert belysning som er perfekt for unike behov.
| Lyset | |
|---|---|
| Nøytral hvit lysfarge | 4000K |
| Kald hvit lysfarge | 6500K |
| Dimbar | Nei |
| Lysstyrke | 67500 lumens |
| Spredning | 60 grader |
| RA | >= 70 |
| Forventet levetid L80 | 25.000 timer |
| Dimensjoner | |
|---|---|
| Høyde | 523 mm. |
| Bredde | 530 mm. |
| Dybde | 65 mm. |
| Materiale | Aluminium |
| IP klassifisering | IP65 |
| Temperatur | -20 / +45 °C |
| Effekt og spenning | |
|---|---|
| Forbruk | 500W |
| Dokumentasjon | |
|---|---|
| Bruksanvisning | Se dokumentet |
| CE-sertifikat | Se dokumentet |
IP65, arbeidslampe, for maritimt bruk, belagt aluminium + 316 rustfritt stål
45W, til forspiring av frø eller microgreens, 50 x 50 cm, 1,8 meter ledning
IP65, sort, viderekobling, justerbar, firkantet, opp/ned, inne / ute, inkl. lyskilde
Fullspektrum, PAR30, 24 graders spredning
Fullspektrum, 55 graders spredning
Inkl. oppheng, fullt spektrum, uten vifte, justerbar lysstyrke, flimmerfri, IP65
2 x 120cm, 36W LED, fullt lysspektrum, IP65